Kolmapäev, 31. märts 2021

Fotojaht: ajaviiteks

 

Minu lemmikajaviide ehk taaskasutus on praegu piiratud. Siin viimased leiud: 

Villane mantel koos vildist kotiga Must kašmiirmantel, mummuline Zara sall ja kübarikTänahommikune ajaviide ehk ahjusoojad kaneelikadAjaviide ilma milleta  on mu elu ilmeta ehk autosõidud majabrannega, mille jooksul saab midagi fotokasse püütud. Näiteks eilne üleujutatud Rakvere rahvaaed

Aaspere mõisa-allee, mis hoopiski mõisa taga


Möödunud kolmapäevane Uljastel ja 

Purtse jõe äärne Lüganuse kirik

Ning ongi kuklid otsas.

6 kommentaari:

Emmeliina ütles ...

kolistan nüüd "ämbritega" ja juurdlen: ajaviiteks - ilmselt aega viitma st. aega surnuks lööma, raiskama. Aga aega veetma, kas siis peaks olema ajaveeteks :D Oehh, on ikka häda selle keele pärast.

tegelinski ütles ...

Kas taaskasutus on vanast uue ümber tegemine? Või õnnestunud leiud? Igatahes tõeline väärt väljanäitus! Ja... lahe ajaveede :)

tegelinski ütles ...

Ja pirukad on Isuäratavad!

Emmeliina ütles ...

Tegelinski - need on leiud Humanast. Muuseas, kui eelmise postituse lõpulõiku lugesid - See punane ongi see, mida orav suutis hõredamaks näkitseda. Muuseas, orav ründab endiselt rõdusid ja käib mu teise korruse elutoa akna taga. Kas koroona on loomi ka kuidagi mõjutanud?

päevalill ütles ...

...pigem kevad. Mõnel aastal eriti tähelepanuväärselt!

tegelinski ütles ...

Loomad on kevadest segaduses, tean üht metskitse, kes on väga uudishimulik. Näiteks käib mõne meetri kauguselt jälgimas, kuidas pererahvas puid lõhub ja kuuri laob.